RHX AKADEMİ

RHX Akademi günümüz teknolojilerini kullanarak zaman mekan sınırı olmadan uzman hocalar eşliğinde dersleriyle, güvenilir , samimi , disiplinli çalışarak sizleri hedeflediğiniz başarıya ulaştıracak mükemmel bir sistem olarak kuruldu.

Sınav sürecinde en çok ihtiyacınız olan zamandan tasarruf etmenizi sağlayacak bu sistemle ister bire bir isterseniz sanal sınıf dersleri alabilecek ve bu dersleri tekrar izleyebilme fırsatıyla kalıcı öğrenmeler sağlayabileceksiniz.

Türkiye’nin her bölgesine hitap eden farklı farklı şehirlerden öğretmenler ve öğrencilerin buluştuğu bu platformda teknolojik etkileşimle başarıya ulaşacaksınız. Özellikle en fazla problem yaşadığımız Matematik ve Geometri dersinde her seviyeye uygun derslerimizi temelden başlayarak en ileri düzeye çıkararak ülkemizin Matematik başarısını artırmak için var gücüyle çalışan bir ekip oluşturuldu. Ortaokul(6,7 ve 8 sınıf) , Lise (9,10,11 ve 12. sınıf) Matematik derslerinizde ve YGS,LYS,KPSS,ALES,DGS,TEOG sınavlarının Matematik kısmındaki eksiklerinizi tamamlayabileceğiniz ders fasikülleri hazırlandı.

 

TEOG sınavı için ise oluşturduğumuz uzman kadromuz ders içeriklerini sizi başarıya ulaştırmak için planladı.Konu anlatımı bol örnek ve soru çözümleriyle sizlere tüm detaylarıyla birlikte aktarılacak ve sizlerin zamanı iyi kullanabilmeniz için etkinlikler yapabileceğiniz bir sistem oluşturduk.Öğretmen öğrenci veli üçgeninde eğitim modelimizle başarıya ulaşacağımıza inancımız tamdır.

Herkese başarılar…